Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > SPORTMAP

SPORTMAPVážení sportovní přátelé,

rádi bychom Vás informovali o novém sportovním informačním portálu obsahující všechny sportovní akce na území České Republiky.

Česká unie sportu (ČUS) vnímá sportmap.cz jako důležitého průvodce světem sportovních informací. Proto tomuto unikátnímu projektu udělila záštitu.
Internetový portál sportmap.cz je sportovní kalendář, který propojuje všechny sportovní asociace a sportovní kluby. Denně poskytuje sportovním fanouškům aktuální informace o sportovních akcích a sportovních zápasech. Sportovní informace jsou přehledně řazeny a umožňují být vyhledány dle zvolené adresy, termínu nebo sportovního klubu.

Seznam sportovních klubů na sportmap.cz obsahuje všechny aktivní sportovní kluby, které tak mají možnost prezentace klubu i vlastních sportovních akcí. Prezentace sportovní akce v rámci sportovního kalendáře na sportmap.cz je ZDARMA. Sportovní kluby a pořadatelé tak mají neomezený prostor pro svou prezentaci před rostoucím publikem. Návštěvnost sportovního kalendáře neustále výrazně roste.

Kalendář sportovních akcí je cílen na veškeré amatérské i profesionální sportovce, sportovní fanoušky a všechny sportovní nadšence, kteří se aktivně zajímají o sport a sportovní dění v jejich okolí.

Více informací naleznete na: https://www.sportmap.cz/