Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > V září se uskuteční veletrh Sport Live 2023 v Liberci

V září se uskuteční veletrh Sport Live 2023 v LiberciNejvětší sportovní akce v severních Čechách se blíží. Přesně 9. září se uskuteční v areálu Sport Parku Liberec a Home Credit Areny 18. ročník oblíbeného sportovního veletrhu Sport Live 2023. Je to ideální místo a příležitost pro všechny vyzkoušet si nepřeberné množství sportů a aktivit na jednom místě.

 

Sport Live běžně navštíví pět až osm tisíc lidí. Každý rok se na něm představí sportovní kluby z Liberce a Libereckého kraje a umožní zájemcům vyzkoušet si zajímavé sportovní aktivity. Kdokoliv se tak může stát na chvíli například basketbalistou, atletem, judistou nebo hokejbalistou.

 

Program odstartuje dopoledne náborem hráčů do hokejové akademie Bílí Tygři Liberec. Novinkou letošního Sport Live bude veřejný trénink hráčů Bílých tygrů Liberec, od 12 hodin se v Home Credit Areně odehraje ligový zápas juniorů kategorie U20 proti týmu HC Verva Litvínov a chybět nebude ani zahájení sezony veřejného bruslení přímo na ledové ploše. Své zkušenosti budou prezentovat také zástupci zdravotnických zařízení z oblasti fyzioterapie, celostní medicíny a výživového poradenství.

 

Pro nejmenší návštěvníky bude jako každý rok připravený skákací Šmoula a velké skákací hasičské auto. Představí se také Sport Film s pozvánkou na festival s možností zakoupení výhodných festivalových vstupenek.

 

Další informace: https://www.sportparkliberec.cz/sport-live

 

Zdroj: www.cuscz.cz