Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Na unikátní srpnový festival "The most fest" mají členové ČUS slevu

Na unikátní srpnový festival "The most fest" mají členové ČUS slevuNa unikátní The Most Fest mají členové ČUS padesátiprocentní slevu!

 

U jezera Most můžete od 11. do 14. srpna prožít malou dovolenou u „českého moře“ na netradičním festivalu. Vyroste zde areál, který nabídne dny plné zážitků a zajímavého kulturního i sportovního programu. A zároveň se zde uskuteční nábory dětí do sportovních klubů. Záštitu nad sportovní částí atraktivní akce převzal také Miroslav Jansta, předseda České unie sportu.

 

Organizátoři lákají na spoustu předních kapel a vystoupení známých umělců včetně divadelních představení. Pro sportovní nadšence se chystá běh Rainbow Run a 10. závod Dračích lodí StarColor Cup. Vyroste tu i snowpark se sjezdovkou, na které profesionální lyžaři a snowboardisté předvedou své umění v exhibicích včetně ukázek akrobatického lyžování a snowboardingu.

 

V atraktivním přírodním prostředí si můžete užít dokonalé zázemí, které rozhodně nenabídne jen vodní atrakce. Těšit se můžete i na exhibice v bojové aréně, ve které se představí přední čeští zápasníci včetně kategorie smíšených bojových umění MMA.

 

Vyrazit na vodní hladinu můžete třeba i na loďce nebo paddleboardu. Ti odvážnější si jistě vyzkouší adrenalinový jetsurfing nebo flyboarding. K dispozici bude i skvěle zásobená půjčovna sportovních potřeb. Zvlášť postaráno pak bude o děti, které ocení dětský park a dětskou zónu. Vaše ratolesti se tak můžou těšit například na nafukovací atrakce, vodní svět a různá hřiště s potřebnou sportovní výbavou. A pokud budete chtít, můžete děti zanechat ve školce pod dozorem profesionálního certifikovaného personálu.

 

Členové České unie sportu mají možnost zažádat o vstupenku se slevou 50 % (z 990 korun na 495 korun). Žádost je nutné poslat od 1. července na mail cus@themostfest.cz. Stačí poslat celé jméno a města aktuálního pobytu. Nabídka je platná pouze do konce července.

 

Webové stránky akce: www.themostfest.cz

 

Zdroj: www.cuscz.cz